Ankara Kartvizit

SEOArama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Mevcut bir siteniz var, ama web siteniz kartvizitlerinizde, tabelalarınızda, faturalarınızda yazmaktan öteye gidemiyor. Günlük ziyaretçi sayınız çok düşük veya hiç yok. Bu durum birçok web sitesi sahibinin ortak derdidir. İnternet teknolojileri hızla değişmekte ve bu değişimle birlikte dünyadaki web siteleride her geçen gün çoğalmaktadır. Arama motorlarının indexleme kriterleri değişmekte ve yeni kriterler belirlemektedir. Durum böyle olunca web sitenizin düzgün bir altyapıda olması ve arama motorlarının sizi anlayabileceği ve indexleyebileceği şekilde altyapısının oluşturulması gereklidir. Tasarımı güzel bir websitesi sahibi olabilirsiniz fakat bu ziyaretçi çekmenizde önemli faktör değildir. Sitenizin mevcut altyapısının yani sizin görmediğiniz kaynak kodlarının yapısı çok önemlidir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) sitenizin uygun bir yapıya ulaşması, indexlenmesi ve ziyaretçi çekmeniz için önemli bir uygulamadır. Fakat SEO uygulamalarındada tuzaklara düşmemeniz gerekmektedir. Hiçbir arama motoru kimseyi ücret karşılığında birinci sıraya çıkarmaz. Hiçbir kurum ve/veya kişiye öncelik vermez.

Sitenizi SEO'dan mahrum bırakmayın. 

Web Sitemi Üst Sıralara Nasıl Taşırım?. Web Sitemi Googlede Birinci Sıraya Taşımak istiyorum. Web Sitesini Google Ekleme. Arama Motorlarına Site Ekleme. Arama Motorlarına Toplu Kayıt. SEO Analiz. SEO Yapan Firmalar. SEO Uygulaması Yapan Firmalar. En İyi SEO Firması Hangisi. SEO Nedir? Nasıl Yapılır?. Sitemi 1. Sıraya Taşımak İstiyorum.