Web Sitesi Tasarımı

İnternet, tüm zamanların en etkili, en yaygın, en evrensel  ve en hızlı gelişen iletişim araçlarındandır. Internet, iletişim araçlarının hiçbirinin erişemediği hızla gelişiyor, yaygınlaşıyor ve elektronik ticaretin avantajları sayesinde yepyeni pazarlama alanları yaratarak, şirketinizi uluslararası piyasaya çıkarıyor dünyaya tanıtıyor.

Web Sitesi

İnternet, her çapta firmayı ve her türlü ürünü sergileyen, günün 24 saati ve yılın 365 günü açık olan bir dünya fuar özelliği ile internet olmazsa da asla ulaşamayacağınız pazarların kapılarını aralıyor. Web sitesi sayesinde ulaşmak istediğiniz kitle üzerinde çok büyük bir prestij sağlayabilirsiniz ya da sitenizde saniyeler geçirmeye bile tahammül edemeyen bir kitleye sahip olabilirsiniz, boşu boşuna para öder ve şirket unvanınızı kirletmekten başka bir şey elde edemezsiniz.  Tabi ki en iyi prestiji sağlamak herkesin terciği olacaktır. Hiç kimse işinin oyuncak edilmesini istemez, onun için kendinizi profesyonellerin eline bırakmalısınız, markanıza sahip çıkacak, sizi dünya standartlarında tasarımlarla yüceltecek ve geliştirecek, elini taşın altına sokacak, "evet biz sorumluluk almaya hazırız" diyebilecek kişilerle çalışmalısınız.

Web SitesiWeb sitesi tasarlamak ciddi bilgi birikimi gerektirmektedir. Çünkü web sitesinin görünen arayüzü dışında birde teknik altyapısı bulunmaktadır. Altyapısı sağlam olmayan, arama motoru dostu olmayan ve kodlama hataları olan bir web sitesi ziyaretçi çekemez ve çoğu arama motorlarında yer almaz. Sözün kısası web sitenizi profesyonel ellere bırakmazsanız, paranızı çöpe atmışsınız demektir.

Evet biz sorumluluk almaya hazırız !


Web sitesi sahibi olduğunuz zaman elde edeceklerinizi bir kaç madde şeklinde sıralayabiliriz.

- Şirketiniz kapalı olduğu zamanlarda bile internette her zaman açık olacaktır.

- İnsanlar sormaya vakit bulamadıkları şeyleri internette ararlar en güvenilir hizmet veren web sitesi ise işten her iki tarafında karlı çıkmasını sağlar. Arama motorları sayesinde pazarınız tüm dünyaya yayılmış olacak.

- Ürün ve/veya hizmetlerinizi; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçilerinize en iyi şekilde ve otomatik olarak sunar.

- Tanıtımınızı ve pazarlamanızı, ulusal ve uluslar arası düzeyde yapmanıza olanak sağlar.

- Müşterilerinizle haberleşmenizi hızlandırır.

- Profesyonel ve hesaplı bir reklam aracıdır. Üstelik 365 gün 6 saat boyunca. 

- Potansiyel müşterilerin direkt ulaşımını sağlar.

- Şirket isminize ait bir e-posta adresine sahip olmanız müşterilerinizi etkileyecektir.

- Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi firmanız için iyi bir prestijdir ve güven uyandırır.

- Kağıt , posta, baskı, matbaa gibi masraflar olmayacağından tasarrufludur. Ve sürekli güncel tutulur.

- İnteraktif e-postalar ve bannerlar sayesinde en ucuz yoldan en etkili kesime ulaşmanızı sağlar.

 


Tasarım


Banner

Bayi Girişi