İşleyiş


Önemli Açıklamalar
- Grafik tasarımı hazır gelen işlerde tasarımdan kaynaklanan hatalar kabul edilmez. Bize göndereceğiniz grafik tasarımlar pdf formatlı olmalıdır. Grafik tasarımı firmamızca yapılan ürünlerde onayladığınız prova baskıda gözünüzden kaçan hatalardan firmamız sorumlu değildir.

- Fiyatlara %18 KDV Dahil Değildir

- Fiyatlar nakit ödeme esasına göre belirlenmiştir

- Döviz kurlarında olağan dışı dalgalanmalar dışında fiyatlarımızda değişiklik olmaz. Fiyatları değiştirme hakkı firmamızca saklıdır. İnternet sitemizdeki fiyatlar güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Kesin fiyat için bizimle iletişime geçiniz.

- Sitede yer alan fiyatlar ve taahhütlerin hiçbir yasal bir bağlayıcılığı yoktur.

- Matbuu basılı materyaller için iş teslim süremiz ortalama 7 iş günüdür. İşin yapısına göre bu süre farklılık göstermektedir. Multimedia uygulamaları ve web siteleri için iş teslim süreleri projenin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir.


Satış Sözleşmesi
1) www.ankarakartvizit.com, "Gamzeli Reklam, Gamzeli Sorgun SEREN" markasıdır.

2) www.ankarakartvizit.com'dan bütün kredi kartları, banka havalesi, yada posta çeki havalesi ile alışveriş yapılabilir.

3)
Ödemesi yapılmamış tasarımlar ve/veya siparişler baskı pogramına alınmaz. Tasarımların ve/veya siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

4) Sipariş iptali ödemenin ulaşmasının ardından 30 dakika içinde (0312) 417 16 10 numaralı telefona veya Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir e-posta adresine bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin baskıya geçmemiş olması şartı aranır ve tasarım ücreti düşülerek ödeme iade edilir.

5) Tasarımlar müşteri tarafından kontrol edilip onaylanmaktadır. Müşteri tarafından onaylanan tasarımlardaki hatalardan dolayı www.ankarakartvizit.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.


6)
Baskılı ürünlerde; adet, ebat ve renk tonlarında %1 ila %10 arasında fire olabilmektedir.

7) www.ankarakartvizit.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. KDV oranları %18'dir.


8) Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.ankarakartvizit.com sorumlu değildir.


9) Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, satıcının kontrolü dışında gelişen olayların, ortaya çıkmasıyla satıcının sözleşme ile yüklendiği borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirmemesi veya bunları zamanında yerine getirilmesini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, gümrüklerdeki mevzuat değişikliği, gümrük idarelerinden kaynaklanan nedenlerle malın zamanında çekilememesi, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında satıcının edimlerini yerine getirememesinden dolayı herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.  İşbu mücbir sebep hali 15 (onbeş) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


10) Şehir içi (Ankara) siparişlerinde ürün baskısının gerçekleştiği günden itibaren  2 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya  teslim edilecektir. Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücretleri alıcıya aittir.


11) Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir 'a yazarak durum, ilgili kişilere bildirilebilir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.


12) Ürünün iadesi ürün teslim alındıktan sonra 2 gün içerisinde yapılmalıdır.


13) İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


14) www.ankarakartvizit.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.