Gizlilik Sözleşmesi

- Bu gizlilik politikası www.ankarakartvizit.com URL'i ve bu URL'in tüm alt bölümlerinde geçerlidir.

- 


www.ankarakartvizit.com müşterilerinin vermiş olduğu adres, telefon, teknik destek e-posta adresi gibi bilgiler ile şifre, e-posta adresi, kredi kart numarası gibi kişisel bilgileri kesinlikle başka yerde yayınlanamaz, üçüncü şahıslara iletilemez veya herhangi bir amaçla kullanılamaz.

 Site adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, müşterilerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.

 Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.


Satış Sözleşmesi
1) www.ankarakartvizit.com, "Gamzeli Reklam, Gamzeli Sorgun SEREN" markasıdır.

2) www.ankarakartvizit.com'dan bütün kredi kartları, banka havalesi, yada posta çeki havalesi ile alışveriş yapılabilir.

3)
Ödemesi yapılmamış tasarımlar ve/veya siparişler baskı pogramına alınmaz. Tasarımların ve/veya siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

4) Sipariş iptali ödemenin ulaşmasının ardından 30 dakika içinde (0312) 417 16 10 numaralı telefona veya Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir e-posta adresine bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin baskıya geçmemiş olması şartı aranır ve tasarım ücreti düşülerek ödeme iade edilir.

5) Tasarımlar müşteri tarafından kontrol edilip onaylanmaktadır. Müşteri tarafından onaylanan tasarımlardaki hatalardan dolayı www.ankarakartvizit.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.


6)
Baskılı ürünlerde; adet, ebat ve renk tonlarında %1 ila %10 arasında fire olabilmektedir.

7) www.ankarakartvizit.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. KDV oranları %18'dir.


8) Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.ankarakartvizit.com sorumlu değildir.


9) Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, satıcının kontrolü dışında gelişen olayların, ortaya çıkmasıyla satıcının sözleşme ile yüklendiği borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirmemesi veya bunları zamanında yerine getirilmesini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, gümrüklerdeki mevzuat değişikliği, gümrük idarelerinden kaynaklanan nedenlerle malın zamanında çekilememesi, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında satıcının edimlerini yerine getirememesinden dolayı herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.  İşbu mücbir sebep hali 15 (onbeş) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


10) Şehir içi (Ankara) siparişlerinde ürün baskısının gerçekleştiği günden itibaren  2 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya  teslim edilecektir. Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücretleri alıcıya aittir.


11) Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir 'a yazarak durum, ilgili kişilere bildirilebilir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.


12) Ürünün iadesi ürün teslim alındıktan sonra 2 gün içerisinde yapılmalıdır.


13) İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


14) www.ankarakartvizit.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.